TEKLİF İSTE

Özgün Web Sitesi Tasarımı

Özgün Web Sitesi Tasarımı Çalışmaları

Özgün Web Sitesi Tasarımı çalışmaları ile özgün olmayan web siteleri arasında net fark nedir bilir misiniz ?

Özgün web siteleri, PSD ile çizilmiş, kendisine has icon ve buton tasarımları olan, özgün grafik tasarım çalışmaları ile PS ile Layer’lar üzerinden çalışılarak, sonrasında kodlamalara geçilmesi ve web sitesinin hazırlanması anlamına gelmektedir. Neden özgün web tasarım yaptırmalıyım derseniz, kod yapınızın benzersiz olması sizi her zaman rakiplerinizden bir adım yukarıya taşır. Böylece, özgün web sitesi tasarımı yapılmasının, unique bir siteye sahip olmanız anlamına geldiğini bilmelisiniz.

ozgun-web-sitesi-tasarimi

Günümüzde hazır temaları araştırarak, bir çok alternatife ulaşabilirsiniz. Ancak düşünün ki bir sigorta hizmetleri sunan firmasınız, insurance olarak arama yapıldığında sektörel olarak bir çok temaya ulaşılabilmektedir. Google’da en az bu sektörle ilgili olarak 300 tane web sitesi olsa, bunlardan %10’u aynı temayı kullansa, netice olarak 30 tane web sitesi ile sizin web siteniz birebir aynı olacaktır. Özgün web sitesi tasarımı bu noktada çok önemli olup, sizleri diğer tüm rakiplerinizden ayrıştıracaktır.

Google SEO açısından düşünüldüğü noktada, özgün web sitesi tasarımı yapıldığında benzersiz kodlama, alt yapı her zaman aramalarda üst sıralarda daha kolay çıkmaktadır. Bunu bir toplum karşısında 30 farklı bireyin sunum yapmasına benzetebilirsiniz.

29 kişinin sıkıcı, uyku veren, tek düzen içerisinde, birbirleri ile hemen hemen aynı sunumları yaptığını ancak sizin konuya tamamen farklı bir noktadan yaklaşarak, sunumu dinleyen herkesin dikkatini çektiğini düşünün; işte tam burada siz de Google’un dikkatini çekiyor ve Mucizefikir farklı ile rakiplerinizin bir adım üzerine çıkıyorsunuz.

Özgün Web Sitesi Tasarımı Çalışmaları, emek isteyen, zaman isteyen ve profesyonel ekip isteyen bir süreçtir. Uzman kadromuz sizlere özel grafik tasarım çalışmalarını kodluyor, özgün bir şekilde yayınlıyor ve rakiplerinize FARK atmanızı sağlıyor. Özgün Web Sitesi Tasarımı yaptırmak için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilir ve taleplerinizi açık bir şekilde belirtebilirsiniz.