TEKLİF İSTE

Google Adwords Ücretleri

Google Reklam Ücretlendirmeleri

Google Adwords Ücretleri

Reklam konusunda bize sorulan soruların büyük bölümünü Google adwords ücretlerinin ne kadar olduğu oluşturmaktadır. Google reklam ücretleri konusunda değişik yöntemler uygulamakta ve bu yöntemler uyarınca tahsilat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gerçekten de objektif ve kontrol edilebilir bir yapıda olması muhtemelen Google firmasını en çok kullanılanlar arasında getirmektedir. Bir reklamın maliyeti nedir sorusunu doğrudan cevaplayabilmek başta mümkün değildir. Çünkü çok çeşitli değişkenlere göre ayarlanan sistemde bazı faktörler açık arttırmaya bağlı olabilmektedir. Google adwords ücretleri tamamen sonuç odaklı olduğu için tıklanması veya sitenizle iletişime geçilmesi durumunda ücret ödersiniz yani birilerinin sitenizi görmesi sizin bedel ödemeniz gerektirmez. Kaldı ki her gün girdiğimiz sitelerde onlarca reklam gösterilmektedir. Sadece gösterim ücretlendirme konusunda yeterli kabul edilse idi bütçeler çok kolay bir şekilde tükenebilirdi.

Google Adwords Ücretleri

Google Reklam Fiyatları

Fiyatlandırmada kullanılan alternatif sistemler: Tıklama başına ücretlendirme (CPC) , görüntüleme başına ücretlendirme (CPM), Aksiyon başına ücretlendirme (CPL), satın alma başına ücretlendirme (CPM ) olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok karışık gibi görünen bu sistemin ayrıntılarını bilmenize gerek olmadan firmamız sizler için tüm ayarlamaları yapmaktadır. Ancak yine de kısaca bilgilendirme yapacak olursak. Tıklama başına ücretlendirmede, potansiyel müşteriler verilen URL adresine tıklaması ile ücretlendirme yapılmış olmaktadır. Görüntüleme bazlı ücretlendirmede 1000 defa görüntülenmesi 1 birim olarak kabul edilir ve ona göre tahsilat yapılır. Aksiyon başına belirlemede tıklama ya da görüntüleme olmamaktadır. Üyelik için para ödenmekte ve reklamın kontrolü müşteriye bırakılmaktadır. Google adwords ücretlerinin sonuncusu olan satın alma başına ücretlendirme yönteminde eğer bir müşteri ürünü satın alırsa reklam verenden tahsilat yapılmaktadır. Ticaretten net kazanç elde etmeniz için reklama ayırmanız gereken meblağ ortalama yüzde 2 ile 10 arasında olmalıdır.

Google Adwords reklam ücretleri uzmanı olan Mucizefikir sizlere ne kazandırır

Birden fazla ödeme sisteminin bulunduğu reklam ücret modellerinde firmanıza ve sitenize uygun olanın çok hassas bir şekilde ayarlanması gerekmektedir. Yapılacak ayar aynı zamanda kazanacağınız miktar ile ödeyeceğiniz reklam bedelinin oranını da belirlemektedir. Yapılacak en ufak hatada maliyet yüz üzerinden 80 iken kazanç 20 lere kadar gerileyebilecektir. Firmamız ücretlendirme konusunda uzman olması nedeni ile bu dengeyi sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan kuracak ve kısa sürede aldığımız olumlu sonuçları keyifle izleyeceksiniz. Bütçe dengelemesini sizin yerinize yaparak en verimli şekilde kullanmaktayız. Böylece en etkili olacağınız zamanda aniden bütçenizin sona ermesi gibi bir kötü sonuç ile karşılaşmanıza engel olmaktayız.  10 yıldır yapageldiğimiz ve her yıl binlerce müşteri yelpazesi ile hep zirvede sonuçlar elde ettiğimiz kariyer geçmişimiz aynı zamanda bizim referansımızdır. Siz de Google adwords  ücretleri olan reklam giderlerinizi minimize edip en yüksek seviyede kar elde etmek istiyor iseniz firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.