Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Google Adwords Uzmanı

En İyi Adwords Hizmetimizden Faydalanın

Adwords Uzmanı Nedir?

Google firmasının dijital reklam içeriklerini yayımladığı Google Adwords uygulaması, beraberinde Adwords uzmanı mesleğini de getirerek literatürümüze girmesini sağlamıştır. Adwords uzmanı, Google Adwords hesabınızı sizin adınıza yöneten ve yaptığı optimizasyon ve tek liflendirme stratejileri ile maliyetlerinizi düşüren danışmandır. Google Adwords uzmanıyla yapacağınız ön değerlendirmelerde:  bütçenizden, tıklama başı maliyete kadar birçok konuda çalışmanız;   kaynaklarınızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Google internet ortamında yapılacak reklamların gösterim alanı olarak nerede ise % 70 lik bir alanını elinde bulundurmaktadır. Doğru reklamın doğru kitleye ulaştırılması konusunda çok büyük başarı elde eden Google, bu işi elbette bir ücret karşılığında yapmaktadır. Ücretin belirlenmesi standartları tıklama veya gösterime göre ayarlanmaktadır. Ancak reklamın içeriği, yayınlanacağı kitle ve anahtar kelimeler tamamen kullanıcının inisiyatifine bırakılmış ve yapılacak hatalardan doğabilecek sorumluluklar da o oranda kullanıcıya yüklenmiştir.  Herkesin Adwords uzmanı olması beklenemez. Kaldı ki çok tafsilatlı ve karmaşık bir yapı ve algoritmaya sahip olan bu sistemin kavranarak inceliklerinin öğrenilmesi çok çok uzun zamanlar alacak bir iştir. Hal böyle olunca profesyonel yardıma ihtiyaç duyulması kaçınılmazdır.

Uzman Adwords Hizmeti

Sektöründe lider konumda olan ve yılların getirdiği tecrübe ve kabiliyet sayesinde firmanızı en başarılı sonuçlara ulaştırmaya yardımcı olacak olan firmamız 10 yıllık bir mesleki geçmişe sahiptir. Reklam verenlerin birçoğunun yaptığı ortak hata kendilerinin danışmana ihtiyaç duymadan reklamlarını yapabileceklerine olan inançlarıdır. Salt bu sebeple her yıl binlerce lira para boşa gitmekte ve neticesinde hiçbir olumlu sonuca ulaşılamamaktadır. Bir adwords uzmanının başarısı sitenize gelen ziyaretçi sayısında her geçen gün daha da artış olup olmadığı konusunda saklıdır.  Şayet uzun vadede adwords uzmanına verdiğiniz para kadar şirket gelirlerinizde artış olmuyor ise yanlış kişi ile çalışıyorsunuz demektir. Reklam vermenin incelikleri vardır. Eksik yapılan reklam ayarları Google tarafından algılanarak izin verilmemektedir. Yanlış yapılan ayarlar ise alakasız müşteri çevresine götürerek paranızı boşuna harcamanıza sebep olmaktadır.

Eğer bir Adwords Uzmanı ile anlaşıp Google reklamlarını hiç denemediyseniz veya gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız, aşağıdaki maddeler size bir fikir verecektir.

  • Google reklamları daha pratik, hızlı ve kolaydır: Birçok dijital reklam ajansı hem tıklama başına kazanç hem de SEO konusunda bilgi sahibi. Web sitelerini geliştirmek için 4-5 kişilik ekiplerle sürekli çalışmak zorundalar. Ancak Google reklamlarını öğrenmek çok daha pratik. Tıklama başına gelen kazancın getireceği hızlı sonuçlar size ayrı bir güven verebilir.
  • Google reklamlarının getirdiği sonuçlar anlık ölçümlenebilir: Geleneksel reklamlara göre daha detaylı rapor verip, sizi kaç kişinin tıkladığını ve arattığını yüzde olarak detaylı raporlar.
  • Google reklam trafiği organik trafikten daha iyi bir dönüşüm sağlayabilir: Organik trafiğin etkisi büyük. Fakat organik trafiğin aksine ücretli trafiğin daha hedefe kitlenmiş olmasından dolayı, daha iyi dönüşüm getirdiğini gösteren kanıtlar mevcut.
  • Google reklamlarının kontrol edilebilir esnek bir yapısı vardır: İstediğiniz zaman üzerinde ayarlamalar yapabilir, duraklatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Reklam kampanyalarınızın internet dünyasındaki duyurularını görebilirsiniz.
  • Google reklamları dijital pazarlamanıza katkı sağlar: Markanızın bulunmasını sağlamakla beraber, sanal dünyadaki müşterilerinize ulaşarak ve satışlarınıza yönelik reklam oluşturarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
  • Google reklamlarının kontrol maliyet avantajı vardır: Yapılmasını istediğiniz reklam kampanyasında üst limitinizi belirleyerek maliyet hesabınızda anlık değişimler yapabilirsiniz. İsterseniz bütçenizi arttırabilir veya düşürebilirsiniz.

Her şeyden önce rakipleriniz Google Adwords kullanıyor.

Bir Adwords uzmanı olan Mucizefikir size ne katar?

Mucizefikir geçen 10 yıllık sürenin getirdiği tecrübe, birikim ve müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde işine gereken ihtimamı maksimum seviyede göstermekte ve sahiplenmektedir. Bugüne kadar aldığımız işlerin tamamında kendi reklamımızı yapıyormuşuz gibi davrandık.   Bütçenizi işi bilmeyen firmaların tüketmesine izin vermeyin. Onlara vermiş olduğunuz her fırsat şirketinizin her geçen gün olumsuz manada daha da etkilenmesine sebebiyet verecektir.  Kaliteli reklamı uygun fiyatlarla sunmak için buradayız. Tüm personelimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup her biri gerekli eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlamış ve kendisini ispatlamış kişilerdir. Ve adwords konusunda sertifikalıdırlar. 10 yıllık başarı hikâyemizin elbette mimarı birlikte çalıştığımız uzman kadromuzdur. Siz de şirketiniz için bir adwords uzmanı arıyor ve en başta güvene bakıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.