Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Grafik Tasarım
Çalışmaları

Grafik tasarım çalışmaları, web tasarım dahil tüm kurumsal kimlik çalışmalarını kapsamaktadır. Grafik tasarım çalışmalarının içeriği çok geniştir.

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Mucizefikir olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Başlıca Grafik Tasarım Çalışmaları Nelerdir? Logo Tasarımı

Logolar firma ve markaların kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Kolay anlaşılabilmeli, akılda kalıcı olmalı ve size özel olmalıdır. Ek olarak web sitenizle de bütünlük sağlamalıdır. Unutmayın, logonuz sizin kurumsal kimliğinizi temsil edecektir. Vektörel ve Profesyonel olarak tasarlanacak bir logo, sizin en kalıcı simgeniz olmakla beraber, kurumsal kimliğinizin hafızalarda kalacak görsel yönüdür. Logo tasarım, grafik tasarım anlamında yapılacak tüm çalışmalar içerisinde hiyerarşik yapıda en üst katmandadır. Yer alması gereken önemli detayları ise; sade olması, fazla renk kullanılmaması, düzgün yazı dengesi, iyi oranlanması ve en önemlisi özgün olmasıdır.  

Kurumsal
Grafik
Tasarım
Banner Tasarım

Banner Tasarım Hakkında

Banner reklamları internet ortamında markanızın & ürünlerinizin en hızlı tanıtımını sağlamanın en etkili yoludur.
Banner tasarım çalışmaları firmanıza marka bilinirliği kazandırarak, web sitenizin girişinde kullanıcıların ilgisini en çok çeken kısımlardır. Basit bir tasarımı olmalı, site ve markaya uyumlu renkler kullanılmalı, eyleme çağrı butonlarınız çok net olmalıdır.   

Profesyonel
Tasarım

Profesyonel ellerden çıkan ve doğru bir şekilde yönetilen banner reklamları tahmininizden fazla gösterim ve ziyaretçi sağlamaktadır. Ayrıca Adwords reklamı verirken, banner tasarımlarınızı ziyaretçilere gösterebilir ve ürün odaklı reklam yapabilirsiniz.

Bir web sitesinin ne anlatmak istediğini, amaçlarını ve hedeflerini en iyi anlatan ve müşterilerin öncelikli olarak gördüğü bölüm sitenin slider-carousel bölümüdür. Fonksiyonel bir slider içerisine yapılacak, profesyonel grafik tasarımlar siteyi görsel yönden ciddi anlamda kuvvetlendirmektedir.

Banner tasarımlarına; google reklam çalışmalarında, yani görüntülü reklam ağında da ihtiyaç duyulmaktadır. Görüntülü reklamlar, büyük sitelerde markanızı temsil ettiği için kaliteli bir şekilde tasarlanmalı ve profesyonel bir ekibe teslim edilmelidir.
Kartvizit Tasarım Detayları

Grafik Tasarım Çalışmalarımız
SEO Açısından
Grafik Tasarımın
Önemi Nedir?

Yaptıracağınız kartvizit tasarımı kurumsal kimliğinizi net olarak ortaya koymalı ve işiniz hakkında iyi bir izlenim bırakmalıdır. Sektör, logo ve renk uyumları ile beraber üzerinde profesyonel olarak çalışılan ve emek harcanan kartvizitler akılda kalıcı olmaktadır. Son trend kartvizit tasarımlarına göz atarak, bu yönde bir talepte bulunabilir ve dikkat çekici bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Müşteriler sizleri en fazla google üzerinden yaptığı aramalarla bulmaktadır. Görsel aramalar da bulunabilirliğin bir parçasıdır. Bu yüzden yapılacak kaliteli ve özgün görsel tasarımlar web sitenizin google seo açısından görünürlüğünü arttırmakta ve web sitenize daha fazla trafik çekmektedir. Bir logo firmanızın veya markanızın kalıcı olmasını sağlayacak en önemli etken olabilir. İsimler unutulurken logoyla hatırlanabilirsiniz.  

Grafik Tasarım

Grafik tasarımınızda  kullanılan bazı detaylarla web siteniz arama motorları için çok daha cazip gelebilir. İyi bir kodlama ile gereksiz kod yapısından ve görsellerden kurtulmanız sağlanarak SEO açısından yarar sağlayacaktır. Çünkü gereksiz kod ve görseller site yapısının ve hızının karmaşıklaşmasına sebep olacaktır.

Cocacola, Ülker, Halifaks Hotel gibi bir çok büyük markaya grafik tasarım çalışması yapan Mucizefikir ekibi, buram buram kalite kokan tasarımları ile bir tık kadar yakınınızdadır.

Özgün Grafik Tasarım Nasıl Yapılır?

Mucizefikir Grafik Tasarım Ekibi; özgün web sitesi tasarımları, logo tasarımları, kartvizit, broşür, katalog gibi bir çok kurumsal kimlik dizaynı gerçekleştirmekte ve firmanızın dijital ortamlarda görünen yüzünü itina ile oluşturmaktadır.  

Hizmet Verdiklerimiz
Diğer Hizmetler
Markanıza Özel Çözümler
Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?