TEKLİF İSTE

Kartal Web Tasarım

Kartal'da Web Tasarımda Birlikte Çalışalım!

Kartal web tasarım firmaları arasında kalitenin farkını yaşatan, fikirlerinizi tasarlayan mucizefikir.com ile çalışmak ayrıcalıktır. Profesyonel web tasarım hizmetleri kapsamında web sitenizi son teknolojilere uyumlu olarak Html5 ve Css3 olarak, responsive bir şekilde tasarlıyoruz. Responsive tasarım ile siteniz mobil uyumlu olacaktır.

Google seo uyumlu olarak web tasarımı yapan Kartal web tasarım firması olarak, sektörel aramalarda üst sırada çıkmanızı hedefliyoruz. Kartal web tasarım ajansı olarak, öncelikli hedefimiz, sizlerin kaliteli bir web sitesine sahip olmanız ve rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızdır. Kartal tasarım firmalarından farkımız, sizlere %100 mobil ve seo uyumlu web sitesi teslim ediyor olmamızdır. Ayrıca uygun fiyatlarımız göz önünde bulundurulduğunda, Kartal web site tasarımı firmaları arasında en kaliteli ve ekonomik hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Kartal Web Tasarım Firması : Mucizefikir.com

Tüm Türkiye’ye hizmet veren Kartal web tasarım firmamız, öncelikle sektörel trendleri incelemektedir. Sektörünüzle ilgili edindiği bilgiler kapsamında, grafik tasarım ekibimiz sitenizin anasayfa tasarımını hazırlamaktadır. Sizinle paylaşılacak olan anasayfa tasarımı üzerinden ilerlenecek ve siz beğendiğiniz zaman alt sayfaların tasarımına geçilecektir. Sonrasında SEO ekibimiz sitenizin optimizasyonunu gerçekleştirerek, yayına alacaktır. Kartal web tasarım hizmetimiz için geçerli olan bu süreç dahilinde hem siz müşterilerimizin içine sinen ve onay verdiği bir tasarım yayına alınacak hemde özel kodlama tekniklerimiz ile rakiplerinizin bir adım önünde olacaksınız.

bakırköy web tasarım

Neden Kartal Web Tasarım?

Çünkü 22 kişilik, her biri kendi alanında profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır.

  1. Web Tasarım Ekibi
  2. Grafik Tasarım Ekibi
  3. Yazılım Ekibi
  4. Sosyal Medya Ekibi
  5. Seo Ekibi
  6. İçerik Ekibi
  7. Müşteri Hizmetleri

Teknik anlamda donanımlı ekibimiz, Kartal web tasarım şirketi olarak sizlere kaliteli web tasarım, grafik tasarım, seo, sosyal medya hizmeti verecektir. Referanslarımızı inceleyerek, Kartal tasarım firmaları arasından sıyrıldığımızı ve profesyonel hizmet alacağınızı görebilirsiniz.

Bostancı ve Maltepe’de bulunan ofislerimizde sizleri ağırlamak, projelerinizi dinlemek ve en kaliteli şekilde hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu süreç içerisinde web siteniz, talep ettiğiniz yazılımlar özenle hazırlanmakta, %100 google seo uyumlu ve mobil uyumlu olarak sizlere teslim edilmektedir. Son zamanlarda mobil cihazlardan web sitelerine artışın yoğun olduğu gözükmektedir ve bir web sitesine girişlerin ortalama %60’ı mobil cihazlardan gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda, mobil uyumlu olarak sizlere hazırlayacağımız web sitesinde maksimum kullanıcı kitlesine ulaşmanız mümkün olacaktır.

Yukarıda bulunan grafik üzerinden görebileceğiniz gibi, mobil girişler, masaüstü girişleri yakalamış ve hatta geçmiştir. Bu kapsamda, hem google açısından hem müşteri deneyimi açısından düşünüldüğü zaman mobil uyumluluk çok önemlidir.