Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti ile Google'da Yükselin

Sanal alemde yeri olan her web sitesi sahibinin en çok önemsediği mevzu olan SEO’yu Türkçe anlamı ile arama motoru optimizasyonu olarak tanımlayabiliriz. Web sitenizin arama motorları sonuçlarında yerini belirleyen, ziyaretçi sayınızı arttırmaya yarayan ve böylece satışlarınızı da yükselten SEO çalışmaları için kurumsal SEO hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın web siteniz için son derece önem arz eden bu çalışmayı, amatör ellere emanet etmeniz sizi olduğunuzdan daha kötü bir pozisyona getirebilir. SEO hizmeti tecrübe, titizlik ve uzmanlık isteyen bir alandır.

                                        Kurumsal SEO Hizmeti Almanın Avantajları

En başta google olmak üzere, arama motorları tarafından sevilmenin en önemli yolu iyi bir SEO çalışmasında bulunmaktır. Kurumsal SEO hizmeti almak, sizin için aylık raporlama yapan, düzenlemelerde bulunan kişidir. Ayrıca kurumsal bir sözleşmeyle bağlı olduğunuz bir dijital ajans temsilcisi ile anlaşma halinde olmak demektir. Böyle bir uzmanla çalışmak size pek çok avantaj sağlayacaktır. İşte o avantajlardan en önemlileri.

Düzenli raporlama: Kurumsal SEO hizmeti almanın belki en önemli unsuru olan raporlama sayesinde SEO çalışmalarınız son derece şeffaf bir şekilde ilerler. Kurumsal SEO uzmanınız size belli tarihlerde düzenli olarak gidişatınız hakkında raporlama sağlayacaktır.

On page seo: SEO’nun en temel yapı taşı olan site içi SEO ile web sitenizdeki hata ayıklamaları yapılır ve SEO’nun mantığına ters düşen durumlar varsa onların düzeltilmesi sağlanır. Hangi anahtar kelime hedeflendiyse ona göre web siteniz analiz edilir ve yazılmış içerikleriniz de buna göre düzenlenir.

Rekabet analizi: Kurumsal SEO hizmeti ile rakiplerinize kıyasla hangi konumda olduğunuzu ve sektörün neresinde bulunduğunuza dair derin bir analiz sonucu alabilirsiniz. Sizinle aynı sektörü paylaşan rakipleriniz sizden farklı olarak ne yapıyor görmenizi sağlar.

Backlink hizmeti: Eğer web sitenize backlink alınacaksa bu backlinklerin titizlik ve özenle seçilmesi gerekir. Çünkü backlinkler web sitenize yapılan rağbetin en önemli sebeplerindendir. Arama motorları tarafından spam olarak tanımlanan backlinklerin seçilmesi ceza almanıza sebep olabilir ve arama sonuçlarında son sıralarda yer alabilirsiniz.

Sosyal medya gücü: Sosyal medyada paylaşılan içerikler size nasıl bir fayda sağlar, en çok paylaşılan içerikler neler ve hangileri web siteniz için bir trafik yaratır gibi sorularınız olabilir. Cevabı için kurumsal SEO danışmanınız sizin için bir strateji oluşturur. Tüm bu gözlemleri gerçekleştirip profesyonel bir planlama sağlar.

                               Kurumsal SEO hizmeti alacağınız ajansı iyi seçmeniz gerekir

Biliyorsunuz ki piyasada birçok SEO uzmanı mevcut. Hangisinin size gerçekten fayda sağlayacağını bilmeniz adına bazı detaylardan haberdar olmanız gerektiğini düşünüyoruz. O yüzden size birkaç madde sunacağız. Çünkü bir web sitesi sahibi için bazen en zorlu süreç, iyi bir SEO uzmanı seçimi olabiliyor.

Google analytics kullanabilmek bir SEO uzmanı için olmazsa olmazlardandır. Google’ın web siteniz için edindiği veriler oldukça önemlidir. Bu sebeple yapılan bu veriler doğru bir şekilde analiz edilmeli ve doğru bir sorun tespitinde bulunulması gerekir.

Bilindiği üzere google sık sık algoritma değiştirmektedir. O yüzden iyi bir SEO uzmanı da güncel değişikliklerden haberdar olmalıdır ki SEO çalışmalarını da ona göre devam ettirin.

Unutmayın hiçbir SEO uzmanı size yüzde yüz garantili vaatler üzerinde konuşmaz. Eğer görüştüğünüz firma size kısa vadede yüksek sonuçlar vaat ediyorsa orada bir sıkıntı var demektir. Çünkü SEO emek ve sabır isteyen bir iştir.

Yılların verdiği deneyimle adını sektörde sağlamlaştıran Mucizefikir olarak uzman ekibimizle tanışmak ve bizimle görüşmek isterseniz, sizi ofisimizde ağırlamak isteriz.