Uluslararası Dijital Pazarlama

Header
Anasayfa » Mobil Web Sitesi

Mobil web sitesinin sahip olması gereken özellikler

İnternet günümüz dünyasında bir iletişim aracı haline geldi. Kitlelere en kolay ve en ekonomik iletişim için gerçekten çok faydalı bir yol internet kullanmak. Şunu bilmelisiniz ki günümüz Türkiye’sinde de internet sitesi çok büyük değer kazanmış durumda. İstatistiklere göre tüketiciler %90 oranında artık bilgisayar aracılığıyla değil mobil ağlardan bağlanmaktadır internete. Bu durumda mobil web sitesi sahibi olmak gerçekten büyük bir önem teşkil etmektedir.

Potansiyel müşterileriniz, iş alanınızla veya ürünlerinizle ilgili destek almak için bir web sitesi ister. Akıllı telefonların yaygın kullanımından ötürü hızlı bir şekilde mobil bağlantı gerçekleştirirler. Bu bağlamda mobil web sitesi müşteri memnuniyeti sağlayıp prestijinizi artırabileceğiniz çok önemli bir mecradır.

Mobil web sitesinin işinize faydaları

Bir mobil web sitesi sıcak satış yapabileceğiniz ve marka bilinirliğini artırabileceğiniz, yeni potansiyel müşterilere erişebileceğiniz mecradır. Faaliyetinize uygun olarak belirlenen anahtar kelimelerle web sitenize kolaylıkla erişim imkânı sunar.

Çalıştığınız markaları müşterilerinize sergileyerek onların güvenini kazanabilirsiniz. Günümüzde müşterilerin markalara güvenini markanın müşteriye olan bilgilendirmesi oluşturmaktadır. Bu bilgilendirme için mobil web sitesinden daha uygun bir yol yoktur.

Bir mobil web sitesi ile müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Mobil web siteleri görsel destekli olabildiği için müşterilerinizin daha çok dikkatini çekecektir. Aynı şekilde satışını yapacağınız ürünlerle ilgili merak uyandırabilirsiniz, ilgi çekici özelliklerini öne çıkarabilir ve avantajlarından bahsedebilirsiniz.

Mobil uyumlu web tasarımlarımızla ön plana çıkıyoruz

Bir web sitenin mobil kullanımlara mutlaka uygun olması gerekmektedir. İnternet artık masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan cep bilgisayarlarına yani akıllı telefonlara yönelmiş durumda. İnsanlar anlık ihtiyaçları için kullanması daha kolay olan akıllı telefonları tercih etmekte. Bu durumda mobil web sitesi sahibi olmanız müşterilerinize ulaşmanız için çok gereklidir.

Uzman web tasarım ekibimiz web sitenizi oluştururken mutlaka mobil uyumlu olmasına özen göstermektedir. Önemli olanın bir web sitesine sahip olmak olmadığını, sizi amacınıza taşıyan bir web sitesine sahip olmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Mobil web sitesine sahip olmak için fazladan bir işlem ya da fazladan bir harcama yapmanıza gerek yok. Uzman ekibimiz işletmenize internet sitesi tasarlarken mobile uyumlu tasarlamaya özellikle dikkat ediyor.

Cep telefonları görüntüleyebilir ancak pratik olmalıdır

Bir web sitesinin cep telefonları ya da tabletler tarafından görüntülenebilmesinden daha değerli bir faktör var ki o da kullanıcıya arzu ettiği pratikliği sunmaktır. Bir web sitesi mobilde görüntülenirken bazı özellikleri kullanım dışı kalabilir. Uzman web tasarım ekibimiz tüm işlevleri özenle tasarlayarak web sitenizi küçük ekranlara uygun hale getiriyor ve parmaklarla kullanmaya uygun hale getiriyor.

Yaptığımız tasarımlar müşterilerinizi işletmenize yorum yapmak, değerlendirmek ve sizinle iletişime geçmek konusunda cesaretlendirir. Karşısında onlara değer veren bir işletme profili gören müşterileriniz mutlaka sizinle iletişime geçmek isteyecektir.