Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Mobil telefonlar için özel tasarlanmış Responsive Web Site Sahibi olun!

Bir çok yazılımcının, web tasarımcının ve web masterın genellikle bildiği bir konu olan responsive web site konusu, gerçekten de, web siteleri için büyük rol oynamaktadır. Daha doğrusu sıradan web sitelerine göre, daha yararlı ve etkili bir web site türüdür. Öncelikle bu yazılarımızda sizlere, responsive web site ve responsive tasarımlar hakkında bilgi vermek istediğimizin, altını çizebiliriz. Responsive web sitelerinin, artı özellikleri ve uyumlulukları, responsive web siteleri diğer sıradan web sitelerden ayıran, en büyük hususlar arasında yer alıyor. Repsonsive web site için, öncelikli olarak şunu belirtebiliriz k, her türlü boyuta orijinal ve kaliteli bir şekilde uyum sağlayan tasarımlara, responsive tasarım denir. Yani bir internet sitesi, hem pc’de hem laptop’da hem tablet pc’de hem de akıllı telefonlarınızda, düzgün, net ve uyumlu bir şekilde, gözüküyor ise, kullanılan tasarım responsive tasarımdır yani o web sitesi, responsive web sitesidir. Responsive tasarımların, sıradan tasarımlara göre daha pahalı olduklarını da belirtebiliriz. Nedenini ise, yazılımının  ve tasarımının yapılmasının  ve gerçekleşmesinden zor olmasından kaynakladığını belirtebiliriz. Her ne olursa olsun responsive tasarımlar, size her türlü dolaylı dolaysız, ekstra kazanç ve yarar sağlayacaktır. Nedenini ise, belirtmiyoruz çünkü yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebileceğinizi düşünüyoruz.

Responsive Tasarımın Size Sağlayacağı Avantajlar

Mobil gelişmelere ayak uydurmuş olursunuz: Dünya artık cebimizde geziyor. Mobil uyumlu olmanız çağa da ayak uydurduğunuzun göstergesidir.

Daha hızlı sayfa hızı: Mobil uyumlu siteler daha hızlı yüklenir ve sıralamada büyük bir artış sağlar.

Sosyal paylaşımlar artar: Sosyal paylaşım butonlarıyla cepten cebe daha geniş bir kitleye ulaşımınız olur.

Marka satışlarına katkı sağlar: Ziyaretçiler aradıklarına rahatça ulaşabiliyorsa olumlu bir etki bırakmış olursunuz.

Kullanıcılar için kolaylık sağlar: Sitenize gelen kullanıcı iyi bir deneyim yaşarsa sitenizi ziyaret etmeye devam eder.

Arama motoru optimizasyonunda etkilidir: SEO artık birkaç anahtar kelimeyle google’ı kandırmaktan öte. Eğer mobil aramalarda uyumlu siteniz yoksa, geride kaldınız demektir.

Responsive Web Sitenin Farkı

Responsive web site, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, her türlü cihazın arama motorunda düzgün ve uyumlu bir şekilde görünüm sağlayan tasarımlar aracılığı ile oluşan web siteleridir. Yukarıda bulunan yazılarımızın sonlarına doğru belirtmiş olduğumuz gibi, responsive tasarımların sizlere nasıl ekstra kazanç ve yarar sağlayacağını, yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebileceksiniz. Responsive tasarımın bir artı yönünü sizlere belirtmek istemekteyiz ki, responsive tasarıma saihp bir web siteye sahipseniz ve siteniz de özellikle mobilden çok hit alıyor ise, mobil tasarım satın almanıza gerek kalmayacak. Neden diye sormakta iseniz, cevabınız şu şekilde belirtebiliriz ki, Responsive her türlü boyuta ve her türlü cihazın arama motoruna uyumlu olduğu için, ekstra bir mobil tasarım almanıza ve bunun içinde ekstra bir ücret ödemenize gerek yok. Yazılarımızın ilk bölümlerinde de, yazılarımızı okumaya devam ettikçe zaten responsive web sitenin ekstra yararlarını ve kazançlarını çözümleyebileceğinizi belirtmiştik. İşte bu da, responsive tasarımları ve web siteleri, daha kazançlı ve yararlı kılan özelliklerin en önemlilerinden bir tanesiydi. Şimdide sizlere, responsive tasarımları ve web siteleri yapan ve hizmetini veren, sitelerden bahsedeceğimizin altını çizebiliriz. Aslında sitelerden çok kendi ajansımızı belirtebiliriz. Kendi ajansımız olarak, sizlere her türlü responsive web sitesi yapımı ve çözümü konularında yardımcı olabilir ve hizmet verebiliriz. Sizde kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet alarak, responsive web sitesi yaptırmak istemekte iseniz, sizlere firmamızın tam da sizler için hizmet vermekte olduğunu belirtebiliriz.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?