TEKLİF İSTE

SEO Analizi

SEO Analizi Size Fark Yaratır

SEO günümüz şartlarında başarılı bir web sitesine sahip olmak için en gerekli kriterlerden birisi olarak ön plana çıkmasıyla birlikte hepinizin web sitenizin SEO durumu hakkında meraklar içinde kaldığınıza eminiz. Bu yüzden internette web siteniz adına SEO analizi yapmak için araştırmalarda bulunuyorsunuz. Ancak hangi SEO analizi ve SEO kriterlerine güveneceksiniz, bu kadar kritik bir işlem için önemli bir durum arz etmektedir SEO analizi.

Öncelikle SEO analizi nedir?

SEO analizi web sitenizin arama motorlarındaki başarısını ölçmek için uygulanan testlerdir. Yapılan SEO optimizasyonları sonunda oluşan verileri incelemek için de yapılmaktadır. SEO analizi ile sitenizdeki hataları keşfedip gerekli düzeltmeleri yapabilirsiniz.

Neden SEO analizi yapmalısınız?

 • Web sitenizi arama motorlarının dizin sıralamalarında ön sıralamalara taşımak için ne gibi düzenlemeler yapabileceğinizi SEO analizi size açıklayacaktır.
 • Web sitenizde yapılan hatalar hakkında bilginiz olur.
 • Arama motorlarında daha ön plana çıkarak iş hacminizi büyütmenize yardımcı olur.
 • Siteniz hız kazanarak sitenize gelen ziyaretçileri daha çok tutar.
 • Daha fazla ziyaretçi çekersiniz.
 • Ziyaretçilerinizi site içerisinde daha fazla yönlendirirsiniz.
 • Arama motorları üzerinde sitenizin itibarını yükseklere taşırsınız.
 • Daha fazla reklam ya da sponsorluk teklifleri alırsınız.
 • Daha büyük bir müşteri kitlesi elde edersiniz.
 • Doğru müşterilere, doğru hedeflere yol alırsınız.

SEO analizi iki farklı şekilde yapılmaktadır.

 1. Site içi SEO analizi
 2. Site dışı SEO analizi

Sizde sektörde kalıcı yerinizi edinmek için öncelikle iyi ve güvenilir bir kaynağın rehberliğinde SEO analizi işlemini yaptırmalısınız.

Kaliteli, doğru ve gerçek SEO analizi

SEO analizi işlemi sonunda web siteniz üzerinde gerçekleştirmeniz gereken eksikleri tespit ediyoruz. Sektörde daha aktif yer almanız için sizlere en iyi SEO hizmetleri veriyoruz.

Sitenizin içyapısı ile ilgili size bilgi veriyoruz. Sitenizin Alexa sıralamasını söylüyoruz. Sitenizin içerikleri içerisindeki anahtar kelime oranlaması hakkında açıklamalarda bulunuyoruz. Sitenizin sağlık durumunu tespit edip sizlere bildiriyoruz. Performansını arttırmanız için size önerilerimizi sunuyoruz.

İşte bu bahsettiğimiz detaylı SEO raporunu size sunarak kalitenizi görmenize ve artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Alanında yıllardır iş yapan uzman kadromuzun güvenilirliği ile sizlere üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız size profesyonel çözümler sunmaktadır. SEO analizi hizmetinizi bizim farkımızla deneyin ve öncüsü olduğumuz bu sektörde başarının keyfini yaşayın. SEO analizi yaparken en ince detayları bile göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz. Dolayısıyla başarınızı risk altına atmıyoruz. Bugüne kadar çalıştığımız bütün işlerdeki iş ortaklarımız güvencemizin teminatı olmuştur. Müşteri memnuniyetimizin en büyük göstergesi olarak daha önceki işlerimize bakabilirsiniz.

Google’ın yeni algoritma güncellemelerine hakim bir firma ile çalışmak sizlere her zaman hem müşteri kitlesi kazandıracaktır, hem de işletmenizin karlılığını artıracaktır. Bahsetmiş olduğumuz SEO hizmetlerini kurumsal olarak da veriyoruz. SEO ile ilgili diğer hizmetlerimiz için web sitemizin diğer sayfalarını ziyaret edin.