Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

SEO Hizmeti

Açılımı arama motoru optimizasyonu olarak geçen SEO, internet dünyasında yerini alan her web sitesi sahibinin ve dijital pazarlamacının belki de en çok önemsediği konu. Web sitenizi, özellikle kullanıcıların tercihi olduğu için google algoritmalarına göre düzenlemek ve tasarlamak potansiyel müşterilerinize ulaşımınızı sağladığı gibi tıklanma sayınızı artırarak, satışlarınızı da yükseltecektir. Böylesine ciddi ve titizlik gerektiren bir alanda da uzman bir hizmet almak için SEO hizmeti veren firmalar ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Başta İstanbul’da olmak üzere Türkiye’de birçok şehirde SEO hizmeti veren firmalar mevcuttur. Birçoğu size SEO çalışmasına ekleyeceğiniz ekstra hizmete karşılık fiyatlarını artıracağı gibi paket halinde de kampanyalar sunacaktır. İsterseniz bu paketleri inceleyebilir veya kendi standartlarınıza göre bir fiyatlandırma oluşturabilirsiniz.

             Seo Hizmeti Veren Firmalar ile Çalışmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz

Bir SEO firması seçmek, günümüzde web sitesini arama motorlarında üst sıralara çıkarmak isteyen kişi ve kurumların yaşadığı en zor süreçlerden biri. Sanal dünyada her geçen gün artan web siteleri arasında sıyrılabilmeli ve önde gelen web siteleri arasında yer alabilmek adına iyi bir SEO firması aracılığı ile sitenize optimizasyon yaptırmanız gerekir. Ama bir SEO firması seçmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. İlk etapta kriterlerinizi belirlemeli ve ona uygun bir SEO firması ile çalışmalısınız. İşte aklınızda bulunması gereken o maddeler.

  1. Web site sahibi olarak hedeflediğiniz konum ne? Hangi kitleye hitap etmek istiyorsunuz? Eğer hedeflediğiniz kitleyi ve sektörünüzde bulunmak istediğiniz konumu planlarsanız, düşündüğünüz başarıya daha kolay adımlarla ulaşırsınız.
  2. SEO konusunda uzman olduğuna sürekli sizi inandırmaya çalışanlara karşı temkinli olun. SEO uzmanları her geçen gün kendini yenileme ve geliştirme durumundadır. Bu sebeple uzun yılları bahane gösterenden ziyade, kendisine bir şeyler katabildiğini ve kaliteli birikimi olduğu konusunda size güven veren firmaları tercih edin.
  3. SEO uzmanları olmadan kendini SEO firması olarak nitelendiren kurumlar ile çalışmayın.
  4. Unutmayın SEO çalışması her zaman için bir ekip işidir. Tek başına hizmet veren kişilerle çalışmamaya özen gösterin. Esaslı SEO firmaları, optimizasyon için görev paylaşımı yaparak SEO’nun her bir etabı için farklı uzmanlarını devreye sokar. Kodlama, tasarım, özgün içerik girişi, sosyal medya ve vb gibi.
  5. Sözleşme yapmaya özen gösterin. Böylece sorumluluk alan bir SEO firması ile çalışmış olursunuz.
  6. SEO hizmeti veren firmalar ilk önce web sitenizi analiz etmekle başlarlar. Analiz etmeden optimizasyon yapmaya çalışan firmalardan uzak durun.
  7. Size SEO sürecini anlatmaktan ziyade öncelikle istedikleri fiyatları önünüze sunuyorlarsa bir sıkıntı var demektir.
  8. Unutmayın ki hiçbir SEO firması size google’da 1 numara olma garantisi vermez. SEO ağır ağır ilerleyen, zaman ve emek isteyen bir uğraştır. Arama motorlarının web sitenize güvenmesi için belli bir süre gerekir.
  9. Sosyal medyada faal olmayan SEO firmalarına şüphe ile yaklaşın.

                      Türkiye’nin En İyi SEO Firmaları Arasında Gösterilen Mucizefikir

Mucizefikir olarak yılların getirdiği birikim ve deneyimimizle web siteniz için SEO hizmeti vermeye adayız. SEO çalışmaları için özel olarak oluşturduğumuz, her biri kendi alanında profesyonelleşmiş SEO uzman ekibimizle siz de başarıya ulaştırdığımız markalardan biri olmak istemez miydiniz? Size özel olarak oluşturacağımız stratejiler, çözümler ve planlar ile hizmet vermek için buradayız. Bizler sizin için çalışmaya hazırız.

Eğer siz de dijital pazarlama dünyasında yerinizi sağlamlaştırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve İstanbul’daki ofisimizde görüşmek üzere randevu alabilirsiniz.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?