TEKLİF İSTE

Sosyal Medya Yönetimi Teklifi

Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetmeye Talibiz

Bir marka bilinirliğini arttırmak, müşteriler edinip onların bağlılığını sağlamak, satışlarını daha da fazla arttırmak için sürekli müşterilerle iletişim içinde olmalı ve müşterilerin bulunduğu yerde olmalıdır. Sosyal medya kullanımı internetin hayatımıza girmesi, hayatımızda büyük yer kaplaması ve mobil cihazlar, bilgisayar, laptop gibi cihazların yaygınlaşmasıyla sosyal medya kullanımı da oldukça arttı. Böylelikle insanlar günün her saatinde ve her yerde sürekli sosyal medyada paylaşımlarda bulunuyor ve takip ediyor. Sosyal medya yönetimi sayesinde markanızı bu kullanıcılarla iletişim kurarak onlara tanıtmayı ve onların markanız hakkında konuşmasını sağlamak sizce de mantıklı değil mi?

Sosyal medya yönetimi tercihinin faydalarını sıralayacak olursak şöyle diyebiliriz:

Yapılan tüm çalışmalarının analizlerini çok detaylı bir şekilde hemen hemen bütün dijital pazarlama stratejilerindeki gibi detaylı bir çözümleme imkanı sunuyor. Markanıza katkılarını ve yatırımlarınızın ayrıntılı analizlerini kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

sosyal-medya-yonetimi-teklifi

Diğer pazarlama stratejilerine oranla daha az bir bütçe ile hedef kitleye ulaştırabilme imkanınız vardır.

Sosyal medyada oluşturacağınız kampanyalar sayesinde hedef kitleyi paylaşım ürün ve hizmetlerinizin paylaşılması, form doldurma, bir web sitesini ziyaret etme konularında yönlendirebilirsiniz.

Sitenizi sosyal medya yönetimi sayesinde çok fazla insanın ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Eğer sitenize ziyaretçi yönlendirmesi yaparsanız sitenizin SOCIAL SEO puanı yükselir ve Google, Yandex gibi arama motorlarında görünürlüğünüz artmaktadır.

Hizmetleriniz ve ürünlerinizin müşteride bıraktığı etkiyi geri dönüt şeklinde sosyal medya yönetimi ile öğrenebilirsiniz. Bu dönütler ürününüze ve çalışmanıza göre olumlu yada olumsuz olabilir. Öğrendiğiniz bu yorumlar sayesinde ise hedef kitlenizin nasıl bir ürün yada hizmet istediğini öğrenerek ürününüze düzeltmeler ve yenilikler ekleyebilirsiniz.

Markanız hakkında algının oluşumunu da oluşturacak elbette sizsiniz. Bu sayede doğru bir algı oluşturma yönünde adımları atmak yine sizin elinizde.

Markanızın tanınma oranını arttırarak yeni müşteriler edinebilirsiniz. Böylelikle de müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

Yönetim hakkında öncelikle planlama işlemi yapılır. Sosyal medya planlaması ile markanızın iletişiminin ve iletişim dilinin nasıl olması gerektiği, sitede paylaşılacak ürünün içeriğinin tespiti, müşteri ve kullanıcıların markanıza bağlılığının nasıl sağlanacağı gibi konularda tespitler yapılır. Bu yapılan tespitler sonucu markanızın konumlandırılması sırasında arama motorlarında yapılan aramalar tarafından sitenizin görünürlüğü ölçülerek artması sağlanır.

Sosyal medya hesabınızda kullanacağınız resim ve görsellerin seçimi, tasarımı yapılarak markanızın kendini ifade etmesi, doğru algı oluşturması sağlanır. Sonrasında özgün ve doğru içerikler hazırlanır ve markanızın sitesinde paylaşılması hazırlanır. Bu paylaşımlar her marka ve site için ayrıdır yani her markanın kendine özel bir paylaşım planı vardır.

Sosyal medya hesabınızı takip etmek elbette olmazsa olmazlardandır. Bu sayede oluşma ihtimali olan krizler henüz oluşmadan çözülebilir, markanız hakkında kullanıcıların yorumlarını öğrenebilir, doğru algı oluşturup oluşturulmadığı hakkında fikir sahibi olunabilir ve markalar arasında itibarınızın ölçülerek rakipleriniz arasındaki konumunuzu öğrenebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi ile sosyal medyadaki hesaplarınızın içeriklerinin kişide oluşturduğu etkilerin incelenmesi, takipçi sayılarınızın analizi, hesabınızdaki aktif kullanıcıların ve görüntülenmelerin tespiti gerçekleştirilmektedir. Böylelikle markanız hakkında yapılan çalışmalara yön verilir. Son olarak ise her ay pazarlama raporunuz tarafınıza iletilir.

Sosyal medya yönetim teklifini başvuru formunu doldurarak sitemize verebilirsiniz.