Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Web Ajansı Nedir ve Çözümleri Nelerdir?

Web ağlarının günümüzde çok önemli gelişmeler kaydetmesi ve dünyanın küreselleşmesine en büyük katkıyı sağlıyor olması yazılı ya da geleneksel kanallardan, işletmelerin geleneksel reklamlarının işlevselliği web reklamlarının işlevsellikleri yanında etkisiz kaldı. Bu durumda yeni nesil teknolojiler ve yeni nesil stratejiler ile işletmeleri ön plana çıkaran web ajans firmaları görev almaya başladı.

Web ajans nedir?

Web ajans –diğer adıyla djital ajans- günümüz dünyasında markalar için web sitesi tasarlayan, interaktif uygulamalarla stratejiler belirleyen, bu web sitelerini ve interaktif uygulamaları arama motorları için optimize eden, sosyal medya ağlarını takip eden, işletmeler için sosyal medya yönetimi ve takibi yapan ve bunlar dışında birçok interaktif çözüm sunan firmalardır.

Dijital bir reklam ajansının özünde yaratıcılık yatar. İşletmeleri amaçları doğrultusunda hedeflere taşır. Dijital ajansların ana görevi satışı yapılan hizmet ya da ürünün doğru kitleye ulaşmasını sağlamak ve onların bu hizmeti ya da ürünü satın alması için gerekli ortamları hazırlamasıdır.

Dijital ajansların faaliyetleri nelerdir?

Dijital ajanslar işletmeleri hedeflerine ulaştırmak doğrultusunda çeşitli faaliyetler arz ederler. Bu faaliyetler hem markanın bilinirliğini artırır, hem saygınlık kazanmasını sağlar hem de karlılığını artırır. İşte bu faaliyetler:

  • Web sitesi tasarımı
  • Kurumsal kimlik tasarımı
  • Logo, banner, kartvizit tasarımı
  • Katalog tasarımı
  • İnternet reklamcılığı
  • SEO hizmeti
  • Sosyal medya yönetimi hizmeti
  • Google adwords reklamları
  • Facebook, Instagram reklamları

Web sitesi yayın aşamasında izlediğimiz bazı adımlar

Her zaman için size güncel web teknolojisi ve marka yönetimi hakkında stratejiler sunmaktayız.

Görsel web tasarımı: Bilgilerinizin bize ulaşmasıyla web siteniz için oluşum başlamış olur. Görüşleriniz doğrultusunda web siteniz üzerinde düzenlemeler yapılır ve onayınıza sunulur.

Web sitesi programlarının hazırlanması: Eğer web tasarım onaylanırsa, veri tabanı çalışmasına başlanılır ve web programlama yapılır.

Web sitesi projesinin tamamlanması ve yayınlanması: Web siteniz en son aşamada tekrar gözden geçirilir ve eksik veya tamamlanması gereken bir durum varsa çözüme kavuşturulur.

Ayrıca bizim için markanızın geniş kitlelere ulaştırmak adına sizlere tercih ve analiz konusunda da detaylı hizmet vermek de önemlidir.

İşletmenize interaktif kimlik kazandırıyoruz

Tüketici kimlikleri ve davranışlarına bakıldığı zaman tüketicilerin bütün tüketim kararlarını internet ortamının büyük oranda etkilediği görülüyor. Bu oranın %90’ların üzerine ulaşması faaliyet alanının bizzat tüketiciler olduğu işletmeleri de interaktif kimlik kazanmaları zorunluluğuna itiyor. Dijital ortamda biz sizin yanınızda ve arkanızdayız! Profesyonel ekibimizle yaptığımız çalışmalarla size sağlam bir interaktif kimlik kazandırıyor, işletmenize itibar sağlıyoruz.

İnteraktif ortamdaki bütün adımlarınızda yanınızdayız

İnteraktif kimlik oluşturmanın öneminden her işletme sahibinin farkında olduğunu biliyoruz. Bu işletme sahiplerinde stres yaratabiliyor. Stres olmanıza ya da maddi zorluklarla karşılaşmanıza gerek yok.

İşletmenize interaktif kimlik kazanması için profesyonel web tasarımı yapıyor, arama motoru optimizasyonlarını sağlıyoruz. İşletmeniz için itibar sağlayacak logo, banner, kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları yapıyoruz. Ardından sizi dünyayla tanıştırıyoruz. Pazar analizini yaparak sosyal medya hesaplarınızın yönetimini üstleniyor ve size raporlar sunuyoruz. Müşterilerinizin kimliğini en iyi şekilde analiz ederek onlara değer verdiğinizi hissettiriyor sizinle iş yapmaya davet ediyoruz onları. Daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşmanız için internet reklamcılığınızı üstleniyor ve potansiyel müşteri kitlenizi genişletiyoruz.

Tüm bu hizmetleri size sağlarken size maddi yük yüklemiyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ve en ekonomik fiyat teklifleriyle karşınıza çıkıyoruz. Sizin ve müşterilerinizin yüzünü güldürüyoruz. Bizimle çalışmanın rahatlığını kesinlikle deneyimlemeniz için oldukça heyecanlıyız. Size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz ve gelişen çağdan geri kalmayarak kendimizi hayatın her anında geliştiriyoruz.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?