TEKLİF İSTE

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Mucizevi fikirlerinizi bizimle paylaşın, size aklınızdakileri tasarlayalım. Web sitesi tasarımı konusunda profesyonel kadromuz ile size uygun fiyata sunacağımız profesyonel web tasarım hizmeti neticesinde, rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Web Site Tasarımı Hizmeti

Web sitesi tasarımı; emek ve yaratıcılık isteyen bir uzmanlık dalıdır. Ayrıca bu işle uğraşan profesyonel firmaların veya şahısların her geçen gün kendilerine, değişen ve gelişen teknoloji karşında sık sık katması gereken tecrübeler bulunmaktadır.

W3C standartlarına uygun ve responsive olarak size teslim edeceğimiz web sitesi tasarımı neticesinde siz de göreceksiniz ki, siteniz tüm tarayıcılarda aynı şekilde açılacak, tüm cihazlarda profesyonel olarak görüntülenecektir.

websitesitasarimi2

Nasıl Bir Yol İzliyoruz?

Markaya özel web site tasarımı hizmeti verirken web sitesini oluşturacak parçaların grafiklerini hazırlamak ile başlamak ilk aşamadır. Çeşitli kodlamalarla web sitesinin temeli atılmış olur. Web sitesinin temeli atıldıktan sonra ise sıra SEO uzmanlarımıza geliyor. Yapılan SEO çalışmalarıyla siteye giriş hızı, site içi düzenlemeler, link yapısı gibi birçok geliştirme yapılır. Aynı zamanda sitede de kullanışlı ve göze hitap eden bir görünüm de elde edilmiş olur.

Özel Web Sitesi Tasarımı ile Size Kazandıracaklarımız

Web siteniz için yapılacak doğru bir tasarım hizmeti, rakip sitelerden sıyrılmanızı ve sergilemek istediğiniz imajı yansıtmanızı sağlar. Diğer etkili faktörler ise şu şekilde sıralanabilir.

  1. Web siteniz tüm tarayıcılarda sorunsuz olarak gözükecektir. (chrome, mozilla, explorer, safari)
  2. Markaya ve ürüne göre özel tasarlanan bir web sitesi marka çalışması için önemli bir adım iken marka bilinirliğini de arttırır.
  3. Web siteniz oluşturulan dikkat çekici ve kullanışlı tasarımıyla 7/24 dünyaya açılan pencereniz haline gelecek.
  4. Müşterilerinizle görsel iletişiminiz güçlenir, böylece kurumsal kimliğinizin prestiji artar.
  5. Markaya özel web sitesi tasarımı sayesinde web sitenin açılış hızı, arama motoru optimizasyonu, mobil uyumluluğu, blog alt yapısı gibi işlemler de geliştirilebilir.
  6. Özgün bir web sitesi tasarımı ile rakiplerinizden kolayca ayırt edilebilir olursunuz.
  7. Sahip olduğumuz tecrübe, birikim ve size sunacaklarımız ile müşterilere daha profesyonel ve güvenilir bir intiba bırakırsınız.
  8. Web siteniz tüm cihazlarda (çözünürlüklerde) sorunsuz olarak gözükecektir. (iphone, tablet, android, nokia, masaüstü vb…)
  9. Daha düşük maliyetlerle daha etkili sonuçlar elde etmiş olursunuz.
  10. Ve yine web tasarımı mobil olarak gerçekleştirilmiş olacaktır.

Bütün bu saydığımız faktörler için de garanti vermekle birlikte, yaptığımız analizleri ve hazırladığımız raporları da ilk başta size gönderiyoruz. Emin olun web sitenizin kod yapısı tamamen SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olarak yapılacaktır.

 

Mucizefikir olarak söz veriyoruz, web sitesi tasarımı işlemini bize yaptırdığınız zaman 7/24 sürekli destek halinde olacağız ve garanti ediyoruz ki işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her an da yanınızda bulunacağız.

websitetasarimi

Unutmayın ki, web tasarım emek ister, itina ister. Müşterilerimizin eksiklerini belirliyor, sektörde lider firmaları inceliyor, müşteri alışkanlıklarını belirliyor ve bu doğrultuda sizlere web sitesi yapıyoruz. Sizlere Mucizefikir ile çalışmak, diğer tüm müşterilerimizin belirttiği gibi, ayrıcalıktır. Çünkü fark yaratmanın tek yolu, herkesin yaptığından daha fazlasını ve özelini ortaya koymaktır.

Web sitesi tasarımı ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçmenizi ve uygun fiyat teklifi almanızı rica ederiz.