TEKLİF İSTE

Web Yazılım Firmaları

Çalıştığınız Firmalar Kalitenizi Yansıtır

Bugün aklınıza gelebilecek her şey artık sanal dünyada mevcut durumda. Son  olarak ticaretinde sanal dünyaya taşınmasıyla birlikte büyük bir web site sahibi olmak için akım başladı. Artan talebe göre artan rekabet bugün bizlere oldukça gelişmiş yazılımlara sahip web sitelerini getirdi. Rakiplerin önüne geçebilmek için gerekli olan iyi bir yazılım ancak alanında uzman web yazılım firmaları tarafından sağlanabilir. Firmamız uzun yıllara varan tecrübesi ile gündemi takip ederek tüm dünya ile aynı zamanda sitenizin yeni özelliklere sahip olmasını sağlıyor.

Web Yazılım Firması Size Neler Katar?

Eğer Google gibi artık rekabet için ayrı bir sektörün oluştuğu bir platformda  sizde yerinizi almak istiyorsanız rakiplerinizi geçmeniz için sizi zorlu bir süreç bekliyor. Web sitesi sahibi olurken kullanacağınız yazılımın yüklenme hızından tutunda güvenlik önlemlerine kadar üst düzeyde olması gerekir. Firmamız istediğiniz yazılım dili ile sitenizin hazırlanmasını sağladığı için en iyi webyazılım firmaları arasında gösteriliyor. Peki firmamızı seçerseniz neler kazanacaksınız bunları şu maddeler ile açıklayabiliriz;

  • Yazılımın sağlam zeminlere oturmasını sağlayarak sitenize aşırı yük bindirmeyen bir web yazılım hizmeti alacaksınız.
  • Web 2.0 standartlarına uygun olarak yazılan kodlar ile sitenizin sadece profesyoneller tarafından anlaşılır hale gelmesini sağlayacağız.
  • Kısa ve yoğun işleve sahip kodlar ile sitenin açılış hızını en düşük seviyede tutacağız.
  • Güvenlik önlemleri ile siteniz asla bir saldırı sonrasında zarar görmeyecek.
  • Düzenli olarak yapılan güncellemeler ile sitenizin hızı arttırılacak, güvenlik açıkları kapatılacak ve ziyaretçilerinize farklılıkları göstereceksiniz.
  • İstediğiniz dil ile yazılmasını sağlayarak tüm dünya ile uyumlu web sitelerine sahip olacaksınız.

Web Yazılım Firmaları Hangi Yazılım Dillerini Kullanır?

Pek çok yazılım dili bugün web yazılım için kullanılsa dahi bunlardan birkaçı diğerlerinden daha fazla kullanılıyor. Bu yazılım dilleri şöyle;

  • PHP
  • NET
  • JAVA SCRİPT

Web yazılım denilince akla ilk gelen PHP ve ASP.NET oluyor ancak tam olarak bir yazılım dili sayılmasalar da HTML ve CSS tüm web sitelerinin temellerini oluşturuyor. Firmamız web yazılım firmaları içerisinde en çok yazılım dili kullanan firmalar arasındadır.

İyi bir yazılım sizleri hem Google’da üst sıralara çıkaracak hem de sitenizi uzun yıllar güvenli tutacak.

Web Yazılım Firmalarında Güvenliğin Önemi

Özellikle e-ticaret ile uğraşan kişiler yazılımlarında güvenliğe daha çok ihtiyaç duyarlar. Satış yapabilmek için öncelikle müşteriye güvenlik hizmeti sunmak ve verdiği bilgilerin çalınmasını önlemek gerekiyor. E-ticaret oldukça ciddi bir iş olduğu için web yazılım firmaları ile çalışmak e-ticaret sahibi kişilerin yapmaları gereken ilk adım olarak bilinir.

Yazılım veya programlama konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler sadece fiziksel dükkanlarını yönetir gibi sanal dükkanlarını yönetmeleri için alanında profesyonel ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Web sitenizin en iyi yazılım alt yapısına sahip olması ve ürünlerinizin güvenli bir ortamda satılması için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.