TEKLİF İSTE

Dünya Deviyle Beraber Kazanın

Google Adsense ile Web Sitenizden Gelir Elde Etmek Hayal Değil

İnternet sitelerin oluşması ve gelişmesini arkasından reklam firmalarını da sürükledi. Web sitelerinin tanıtımı sanal ortamda gerçek dünyadan oldukça farklı bir yapı ile çalışıyor. Sanal reklamcılık alanında dünyada liderliği elinde tutan Google Adsense ürünü ile reklamlarınızı milyonlarca kişiye ulaştırıyor. Sitenizi Google reklam ürünleri ile tanıtmak istemeniz oldukça doğal ancak bu ürünlere kaydolmak ve doğru yönetmek oldukça zor.

Google Adsense Nedir?

Adsense Google tarafından sunulan reklamcılık hizmeti olup sitenin ziyaretçi sayısına göre verilecek ücreti hesaplamaya yarayan özel bir algoritmaya sahip.

Google Adsense Nasıl Çalışır?

Web sitesi ile başvuru yapıldıktan sonra kabul edilmesi halinde Google tarafından verilen reklam kodlarının siteye yerleştirilmesi sonucunda oldukça kısa bir sürede çalışmaya başlıyor. Ancak ülkemizde resmi olarak hizmet vermediği için hesap açmak, Google reklam almak ve ödeme almak oldukça zor olduğunun bilinmesi gerekir.

Google Reklam Görüntülemesi Neye Göre Belirleniyor?

Reklam görüntülemesi için özel bir algoritma sistemi kuran Google genel olarak şu şekilde reklam gösteriyor;

  • Tüm yayıncıların reklamları bir havuzda toplanır.
  • Onaylanmış web siteniz Google tarafından düzenli olarak index alır.
  • İndexlerin sonunda gösterilen reklamlar tamamen site konunuz ile aynı veya yakın olur.
  • Ayrıca sitenize giren ziyaretçinin en son girmiş olduğu siteler Google reklam ağı içerisinde bulunuyorsa sitenizde o kişinin bakmış olduğu site ve ürünler görünür.

Adsense İle Para Kazanıp Ödeme Almak

Tüm reklam sisteminin içerisindeki en zor kısım ödeme almak olarak görülür. Kişilerin tek başına uğraşmaları durumunda bazen aylar hatta yıllar geçen hesap alma işlemi tarafımızdan kolaylıkla alınabiliyor.

Yanlış başvurunun sitenin kabul edilmesini aylarca ileri attığı göz önüne alınırsa Google Adsense hesabı başvurusu ve paranın çekimi için uzman yardımı almanızda fayda olacaktır. Firmamız bu alanda profesyonel ekibi ile sitenizi Adsense ağına şu şekilde katıyor;

  • Öncelikle sitenize Google gözü ile bakıyoruz.
  • Daha sonra Google şartlarına uymayan kısımları size bildiriyor yada istemeniz halinde düzeltiyoruz.
  • Google tarafından istenen hakkımızda, iletişim, künye, gizlilik politikası, kullanıcı bildirgesi gibi pek çok sayfayı sitenize ekliyoruz.
  • Adsense hesabı başvurusu yapılırken yurtdışından bir adres gösterimi sağlayarak hesabınızın onaylanmasını neredeyse garanti altına alıyoruz.
  • Adsense hesabı onaylandıktan sonra ödeme bilgileri için özel bir ağ sistemi kurarak Türkiye’deki hesabınıza paranızın gelmesini sağlıyoruz.
  • Biriktirdiğiniz paraları alabilmeniz için Google reklam ücretlerinin 200 TL’yi bulması gerekiyor aksi halde ödeme alınmıyor.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmetler sizin en doğru şekilde Google tarafından reklam alarak kazanç elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca sitenize ziyaretçi çekme konusundaki verdiğimiz hizmetler ile de para çekme alt limitinize hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve sitenizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Alınacak bir uzman yardımı ile küçük firmaların tanıtım yapmaları yerine bırakın reklam alanında bir dünya devi olan Google sizi tanıtsın.