Uluslararası Dijital Pazarlama

Header

Dış Görünüş ile İlk Bakışta Etkilenin

Web sitesi sahipleri siteye sahip oldukları ilk andan itibaren binlerce ziyaretçiye sahip olmak isterler ancak binlerce ziyaretçinin siteye gelmesi ve sitede uzun süre kalması için doğru tasarıma sahip bir web siteye sahip olunması gerekiyor. Tarafımızdan sunulan grafik tasarım siteleri daha çok ziyaretçiye ulaşacak yapıda hazırlanıyor. Sitelerinizin doğru bir grafik tasarım hizmeti alarak ziyaretçilerin daha uzun süre sitenizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım Siteleri Nasıl Etkiler?

Grafik tasarım denilince akla ilk gelen kolay ve işlevsel bir arayüze sahip web sitesi gelir. Tarafımızdan sunulan grafik tasarım siteleri şu yönlerde etkiliyor;

 • Sitenizin ziyaretçi tarafından daha uzun süre gezilmesini sağlıyoruz.
 • Ziyaretçilerin sitenizde tek bir sayfa üzerinde değil doğru yönlendirmeye sahip tasarım ile diğer sayfalarda da vakit geçirmesini sağlıyoruz.
 • Google tarafından sevilen bir tasarım sunarak ilk SEO işlemlerinizi gerçekleştirmiş oluyoruz.
 • Doğru tasarım ile web site açılış hızınızı düşürüyoruz.
 • Google’da üst sıralara çıkmasının yanı sıra Alexa dünya ve ülke sıralamasındaki yerinizi de çektiğimiz ziyaretçiler sayesinde istediğiniz seviyelere getiriyoruz.

Grafik Tasarım Siteleri Nasıl Daha Hızlı Yüklemeyi Sağlar?

Google ziyaretçilerin 20 saniyeden daha az vakit geçirdiği siteleri sıralama olarak gerilere atıyor. Bu durum aslında ziyaretçinin sitenize hiç gelmediği anlamına geliyor. Belki günlük binlerce kişi sitenizi ziyaret ediyor olabilir ancak bu kişilerden sadece bir kaç yüz tanesi sitenizde 20 saniyeden fazla zaman geçiriyorsa Google o bir kaç yüz kişiyi kriter olarak alıyor.

 

Ziyaretçilerin sitelerde 20 saniyeden daha fazla zaman geçirmesi için 2 önemli bileşene ihtiyacınız var. Bunlar;

 • Özgün, kaliteli ve uzun içerikler
 • Ziyaretçiyi sıkmayacak ve kolay kullanıma sahip bir tasarım.

Firmamızdan hem içerik hizmeti alabilirsiniz hem de kolay ve kullanışlı tasarıma sahip sitelere sahip olabilirsiniz. İyi bir grafik tasarım siteleri ziyaretçi için eğlenceli vakit geçirecekleri ortama çevirir. Bu sayede ziyaretçileriniz 20 saniyeden daha fazla zaman geçirerek Google tarafından gerçek bir ziyaretçi özelliğini kazanırlar.

Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Uzun yıllara varan tecrübemiz ile müşterilerimize sunduğumuz grafik tasarım hizmeti ile sitelerin verilen reklamlardan daha fazla verim almalarını sağlıyoruz. İhtiyaç olan grafik tasarım siteleri Google gözünde olumlu noktalara getirir. İşte bu tarz sitelere sahip olmanız için tasarımlarınızda olması gerekenler;

 • Tasarım görsellik açısından bir şölene sahip olmalı,
 • Görsel olarak ziyaretçiyi etkilemek için kullanılan tasarımın ağır olmaması gerekir,
 • Her türlü görselliği katarak ziyaretçinin içinden çıkamadığı bir tasarım oluşturulmaması gerekir.
 • Tasarım ne kadar özel ve dolu olursa site yüklenme hızı da o kadar yükselir. Bundan dolayı sizlere hızlı açılır ancak ziyaretçinin ilgisini çeken bir tasarım hizmeti veriyoruz.

İstenilen görsellerin kullanılması siteyi daha ağır hale getirmemesi için grafik tasarım siteleri hafif ancak kullanışlı bir yapıya kavuşturması gerekiyor. Tüm bunlara ihyacınız varsa yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek uzman ekiplerden oluşan grafik tasarım hizmeti almanız olacaktır.

Mucizefikir ile Görüşme Başlat
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?