TEKLİF İSTE

Google Adwords Nedir ? Google Adwords Reklam Hizmeti

Google Adwords Nedir ? Google Adwords Reklam Hizmeti

Google Adwords nedir ? Google adwords hizmeti nedir ?  Adwords reklam ajansı hizmetleri Nelerdir ?

Tüm internet kullanıcıları tarafından kabul edilebileceği üzere Google diğer arama motorlarına göre en çok arama sorgularının gerçekleştiği, lider arama motoru olarak tahtını korumaktadır. Özellikle ülkemiz de verilere göre %90 oranından tercih edilmektedir. Google 2000’li yıllar da Google AdWords ‘u kullanıcılar ile paylaştı ve tüm arama motoru mekanizması sürecine yeni bir boyut kazandırdı.

Google AdWords, kısaca reklam diyebileceğimiz gibi bilgi sahibi olmayan kullanıcılar için de yapılan arama sorgularında en üst sırada çıkma hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayan ücretli bir Google platformu diyebiliriz. Tıklama başına ücret ödemeniz sebebiyle bir çok firma tarafından organik olarak yükselmek yerine kolayca reklam vererek kullanıcılar ile buluşturması sebebiyle tercih sebebi olmaktadır.

Adwords reklam ajansı hizmetleri Nelerdir ?

Her geçen gün hem internet kullanıcılarının kitlesinin artmasıyla hem de artık rekabetin internete taşındığı günümüz de Adwords için de bir rekabet durumu mevcuttur. O sebeple işletmeniz için Google Adwords reklamları vermeden önce profesyonel bir analiz ile hizmet almanız da fayda var. Analizler sonucunda yapılacak çalışma ardından gerçekten sizinle ilgilenebilmesi potansiyel kullanıcılar ile buluşmanız kaçınılmaz olacaktır. Aksi taktir de sizinle alakası olmayan sorgular da reklamlarınızın olması, yanlış lokasyon ve yaş gruplarının belirlenmesi gibi bir çok faktör ardından bütçenizi size katkısı olmayacak bir çok alanda harcamış olursunuz.

Google AdWords için bireysel olarak hesap açarak işlem yapabileceğiniz gibi bütçenizi etkili kullanabilecek hizmetinizi ürününüzü doğru şekilde kullanıcılar ile buluşturabilecek Adwords reklam ajansı hizmeti sağlayan firmalar tercih edilmeli veya destek alınmalıdır.

Tüm şu ana kadar incelediğimiz konular ışığında siz de işletmeniz için en etkili şekilde ve en fazla katkıyı alabileceğiniz ; etkili adwords reklamı yazmanın 5 yolu olarak paylaştığımız konumuzu incelemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Google adwords hizmeti nedir ?

Adwords, işletmeleri küçük, orta ve büyük işletmeler olarak tüm gruplara hizmet vermektedir. Bu sistem de kendi bilgileriniz ile bir hesap kurduktan sonra arama sorgularının analizlerini, sizinle ilgili kelimelerin ne kadar arama hacmi olduğunu, tıklama başına maliyetleri görebileceğiniz bir panel ile karşılaşırsınız. Hedef gruplarınızı hedef kelimelerinizi belirledikten sonra reklam bütçenize göre gerekli işlemleri tamamlayarak reklam hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Geniş bir bütçeye sahip iseniz web siteniz belirlediğiniz anahtar kelimeler de hep en üstte kalmayı başarabilirsiniz ancak organik olarak seo çalışması yapmıyor iseniz maliyetleriniz hep yüksek ve sadece belirli bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor olacaksınız !

Tek başınıza Google Adwords yönetimini kesinlikle tavsiye etmiyor ve Google Adwords Danışmalığı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir